Pazarder Yardım

Yeni üyelik

PAZARDER.com' da ilan vermek için ücretsiz üye olabilirsiniz.

Üye olmadan önce üyelik sözleşmesi 'ni okumanızı öneririz.

Üye olurken nelere dikkat etmeniz gerekenler

Üye olurken belirttiniz bilgiler doğru olmalıdır.

Kolay hatırlayabileceğiniz ve başkaları tarafından tahmin edilemeyecek bir şifre belirlemelisiniz. Şifrenizi  belirlerken Rakam ve harflerden oluşan karma şifre seçmeniz daha güvenlidir.

Herhangi bir sorunda müşteri hizmetlerimize başvurduğunuzda Doğum tarihinize dair bilgiler sizden istenmektedir. Bu bilgileri ve (*)işaretli bölümlerin bilgilerini doğru girmelisiniz. Bu uygulama, üye kimliğinizin onaylanması ve 3. şahısların sizin üyeliğinizle sisteme girmesini önlemek için yapılan bir uygulamadır. Üye kimliğiniz konusunda bir şüphe söz konusu olursa  pazarder.com’a girişiniz engellenecektir.

Üyelik Bilgilerinin Güvenliği

pazarder.com üyelik işlemleriniz esnasında kullandığınız bilgi ve hesaplarınızın 3. şahıslarla paylaşılmayacağı güvencesini vermektedir.Pazarder.com internette saklanan verilerin en etkin koruma yöntemlerinden olan  ve şifreleme teknolojisi, kredi kartı işlemleri, kişisel bilgilerinizin saklanması gibi konularda dünyaca tercih edilen sağlam bir güvenlik duvarı olan, SSL (Secure Sockets Layer) sunucu protokollerini kullanmaktadır. SSL 256 bit’lik şifreleme teknolojisi bu güvenlik duvarının temelidir. Pazarder.com kullandığı bu koruma yöntemi, bilgi akışı sırasında herhangi bir güvenlik açığına veya bilgilerin çalınma riskine engel olmaktadır.

Üyelik Bilgilerinin Güncellenmesi

Pazarder.com’da kayıtlı olan bilgilerinizi istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra  Hesabım  bölümünden aşağıdaki başlıkları güncelleyebilirsiniz.

Profil Resmim

Kişisel Bilgilerim

Adres Bilgilerim

İlanlarım

İlan detaylarım

 

Üyelik İptali 

Pazarder.com ailesi olarak yaptığımız her işe aklımızı ve yüreğimizi koyarak başlarız. Üyelerimizi’de ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Ortak başarımız ve sürekli iyileşmeyi teşvik eden mükemmellik kültürünü yaratma amacımız ile hizmetlerimizi siz değerli üyelerimizin talepleri doğrultusunda geliştirmeyi hedefliyoruz. Lütfen yaşadığınız deneyimi veya görüşlerinizi  pazarder.com 'un  hesabım ve ilan verme bölümü her sayfasının sol kısmında bulunan ''Önerileriniz'' butonundan yada [email protected]  Adresinden doğrudan yazarak bizimle paylaşın. Bizde pazarder ailesi olarak Sizi tekrar aramızda görmek için yaşadığınız deneyim üzerine iyileştirmeler yapalım.

pazarder.com olarak Üyelik iptalinizde Siz istemediğiniz sürece size herhangi bir tanıtım, kampanya mesajı göndermiyor, bilgilerinizi sizin isteğiniz ve onayınız dışında kimseyle paylaşmıyoruz. Bu nedenle üyeliğinizi aktif olarak kullanmasanız dahi iptal etmenize gerek yoktur.

Yine de üyeliğinizi iptal etmek isterseniz,  Hesabım > Hesabımı düzenle  sayfasından bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üzülerek hatırlatmalıyız ki üyeliğinizi iptal ettiğiniz zaman;

Yayında olan ilanlarınızın tamamı yayından kalkacaktır,

Doping kullandığınız ilanınız varsa ücret iadesi yapılamayacaktır,

E-posta adresinizde yeni bir üyelikte kullanılamayacaktır.