Pazarder Yardım

Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

Pazarder.com ailesi olarak yaptığımız her işe aklımızı ve yüreğimizi koyarak başlarız. Üyelerimizi’de ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Ortak başarımız ve sürekli iyileşmeyi teşvik eden mükemmellik kültürünü yaratma amacımız ile hizmetlerimizi siz değerli üyelerimizin talepleri doğrultusunda geliştirmeyi hedefliyoruz. Lütfen yaşadığınız deneyimi veya görüşlerinizi  pazarder.com 'un  hesabım ve ilan verme bölümü her sayfasının sağ kısmında bulunan ''Önerileriniz'' butonundan yada [email protected]  Adresinden doğrudan yazarak bizimle paylaşın. Bizde pazarder ailesi olarak Sizi tekrar aramızda görmek için yaşadığınız deneyim üzerine iyileştirmeler yapalım.

pazarder.com olarak Üyelik iptalinizde Siz istemediğiniz sürece size herhangi bir tanıtım, kampanya mesajı göndermiyor, bilgilerinizi sizin isteğiniz ve onayınız dışında kimseyle paylaşmıyoruz. Bu nedenle üyeliğinizi aktif olarak kullanmasanız dahi iptal etmenize gerek yoktur.

Yine de üyeliğinizi iptal etmek isterseniz,  Hesabım > Hesabımı düzenle  sayfasından bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üzülerek hatırlatmalıyız ki üyeliğinizi iptal ettiğiniz zaman;

  • Yayında olan ilanlarınızın tamamı yayından kalkacaktır,
  • Doping kullandığınız ilanınız varsa ücret iadesi yapılamayacaktır,
  • E-posta adresinizde yeni bir üyelikte kullanılamayacaktır.