Pazarder Yardım

Pazarder.com’da  Üyelik İlişkileri

Otomobil, Emlak ve Yedek Parça& vasıta ekipman kategorilerinde Bireysel ve Kurumsal üyeleri tek bir portalda toplayan www.pazarder.com ailesi olarak öncelikli hedefimiz, üyelerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılarken memnuniyetlini maksimum düzeyde tutmak. 

Üyelerimizin Pazarder Hizmetlerinden memnun olması ve bu memnuniyetin kalıcılığın sağlanabilmesi için olumlu/olumsuz tüm üye/Kullanıcı geri bildirimleri bizim için büyük önem taşımaktadır. Bu bildirimler; Titizlikle objektif bir şekilde incelenecek, uygulama ve hizmetlerimizi farklı bir bakış açısıyla yeniden ele alarak, üyelerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre düzenlemeler yapabilmemiz konusunda bize önemli fırsatlar sunacaktır.

Önerileriniz için www.pazarder.com sayfasından önerileriniz butonuna tıklayarak görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Tüm kullanıcılarımıza ürün, kampanya ve servislerle ilgili şeffaf,net,anlaşılır bir şekilde bilgi ve destek için 0 (850) 346 79 73 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Pazarder’e çagrı merkezinden veya önerileriniz butonundan iletilen görüşleriniz Pazarder Müşteri temsilcilerimiz tarafından değerlendirilecek en geç 48 saat içinde bilgilendirme amaçlı tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Pazarder.com ailesi olarak Üyelerimizin kişisel bilgilerinin gizliliği ve mahremiyetine saygı duyuyor, Kişisel verilerini farklı hiçbir amaçla kullanmıyoruz.Pazarder ailesi olarak aramızda sizleri görmek işimize olan tutkumuzu arttırıyor, bizi Tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.