Pazarder Yardım

Kullanıcı bilgilerimi unuttum?

Pazarder'de kullandığınız şifrenizi unuttuysanız, Üye girişi sayfasından “şifremi unuttum” linkine tıklayıp, açılan sayfadaki kutucuğa üye olurken yazdığınız e-posta (e-mail) adresinizi yazınız. Şifreniz pazarder.com güvenlik prosedürleri nedeniyle e-posta (e-mail) adresinize gönderilecektir. Bir sonraki adımda şifrenizi yeniden oluşturabilirsiniz.

Pazarder'de kullandığınız e-mail adresiniz ve Şifreniz doğru olmasına rağmen sisteme giriş yapamıyorsanız bu sorunun sebebi şunlar olabilir;

  1. Pazarder'de kullandığınız e-mail adresinizi ve şifrenizi girerken BÜYÜK küçük harf duyarlılığına dikkat etmelisiniz. Şifrenizdeki harfleri küçük harf olarak seçtiyseniz, Klavyenizden Caps Lock tuşu’nu kontrol ediniz.  Açık kalması durumunda küçük harf olarak belirlediğiniz şifreniz, büyük harf olarak yazıldığından dolayı giriş yapamıyor olabilirsiniz. Lütfen şifrenizi ve klavyenizdeki caps lock tuşunu kontrol ederek tekrar deneyiniz.
  2.  Pazarder'de kullandığınız e-mail adresinizi ve şifrenizi eksiksiz, doğru bir şekilde yazdığınızı kontrol ediniz.
  3. Bazı internet tarayıcıları programları görüntüleme işlemlerini tam olarak yerine getiremeyebilir. Örneğin: Türkçe karakterli metinleri algılama gibi

İnternete girdiğiniz pencerenin üst bölümünde yer alan “görünüm- view” sekmesine girerek kodlamanızı kontrol ediniz. Türkçe ISO veya Türkçe Windows seçeneklerinden birini işaretleyerek oluşan sorunu düzeltebilirsiniz.

Üye girişi aşamasında hala sorun yaşıyorsanız, 0850 346 79 73 Nolu müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.