Pazarder Yardım

İlan arama çeşitleri :

Hızlı arama

Pazarder.com ‘un ana sayfasındaki arama kutusuna, aradığınız kelime ya da kelimeleri yazarak hızlı arama yapabilirsiniz.

Arama yaparken arama ipuçları sayfasındaki yöntemleri de uygulayabilirsiniz. Bu ipuçları arama sonuçlarınızı olumlu olarak etkileyecektir.

Detaylı Arama

Detaylı arama aradığınız ürünle ilgili ayrıntılı özelliklerini  girerek arama sonuç listenizi daraltıp sonuca daha kolay ulaşabilirsiniz.

Arama yapabilmek için ana sayfada yer alan arama kutusunun yanındaki detaylı arama linkine tıklayınız, ilan kriterlerinin bulunduğu sayfa açılacaktır. Aradığınız ilan için önce kategorinizi belirleyin ve hemen ardından ilanınızda ki özellikleri yazıp arama yap butonuna tıklayın. Seçtiğiniz özelliklere uygun ilanlar liste şeklinde sayfada görülecektir.

Listeden Arama

Arama sonuç listelerinde kullanabileceğiniz bir yöntemdir. Arama yaptığınızda ilanlar liste halinde sıralanmaktadır. Listenin sağ üst bölümünde bulunan arama butonunu kullanarak bu özellikten yararlanabilirsiniz.

Tercihinize göre aşağıda ki şekillerde ilanları sıralayabilirsiniz.

  • Tarih sırasına göre (En yeni ilan tarihinden en en eski tarihe göre ya da en eski ilan tarihinden en yeni ilan tarihine göre sıralama)
  • Şehire göre (Tercih ettiğiniz şehir de ki ilanların sıralaması)
  • Fiyata göre (En pahalı ilandan en ucuza ya da en ucuz ilandan en pahalıya göre sıralanması)
  • İlan numarasına göre (Tercihinize uygun bir ilanın, ilan numarasını kaydettiyseniz  bu numarayı yazarak ilanınıza ulaşabilirsiniz )

İlan Numarası ile Arama

Daha önce kaydettiğiniz ilan numarasını ana sayfada ki   ‘Detaylı Arama’ butonuna tıklamalısınız. Gelen sayfada ‘İlan Numarasıyla Arama’ linkine girip, açılan kutuya ilanın numarasını yazıp ‘Arama Yap’ butonuna tıklayarak ilanınıza ulaşabilirsiniz.

Ofis  Arama

Pazarder.com çok fazla ofis faaliyet göstermektedir. Bu ofislere ulaşmak için Arama çubuğuna ofis ismini girerek  tıklayabilirsiniz.