Pazarder Yardım

E-posta adresimin kullanım dışı olduğu uyarısını alıyorum? 

pazarder.com'a üye olurken kullandığınız e-posta adresi, zaman içerisinde kullanım dışı kalabilir. Bu durum, ilanlarınızla ilgili bildirimler ve diğer kullanıcılardan gelen mesajlar gibi önemli gelişmeleri, size e-posta ile anında haber vermemizi engeller. Üye girişi yaptığınızda "Size e-posta adresinizden ulaşamıyoruz" uyarısı ile karşılaştıysanız, e-posta servis sağlayacağınız, size gönderdiğimiz e-postaların yerine ulaşmadığı bilgisini bize iletmiş demektir. Bana Özel'e tekrar erişebilmek için, geçerli bir e-posta adresi girip, göndereceğimiz onay linkine tıklamanız gerekir. Pazarder.com’a  kayıtlı olduğunuz e-posta adresini kullanmaya devam ediyor ve size e-posta ile ulaşamıyor olmamızın geçici bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, üye girişi yaptığınızda gelen uyarı ekranının alt kısmında yer alan "... adresine gönderdiğimiz e-postaları alabiliyorsanız buraya tıklayın" bağlantısını kullanabilirsiniz.       

Onay e-postası ulaşmadı? 

Onay e-postası ulaşmadıysa bunun birkaç nedeni olabilir:

1. Kaydetmeye çalıştığınız e-posta adresiniz geçersiz ya da yanlış yazılmış olabilir. Böyle bir durumda, üyeliğinizin geçerli olması için gerekli olan “onay” e-postası size ulaşamayacaktır. Bu nedenle geçerli bir e-posta adresi kullanmalı ve bu adresinizi çok dikkatli yazmalısınız.

2. E-posta adresini doğru yazmanıza rağmen yine onay e-postası gelmediyse, kullandığınız e-posta sağlayıcısı gelen mesajı inbox’ın ‘junk’, ‘bulk’ ya da ‘spam’ klasörlerine göndermiş olabilir.Bu klasörlerinize göz atınız.  Bu klasörlerde de gelen mesaj yoksa, başka bir e-posta adresinizden üyelik kayıt işlemi yapmayı deneyin.

E-posta adresimi değiştirebilir miyim? 

E posta adresinizi değiştirmek için [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.