Pazarder Yardım

DOPİNGLER

İlanım Zirvede

Yayınladığınız ilanınız gün geçtikçe, yeni ilanlar yayına alındıkça arama listelerinde arka sayfalara düşebilir. Yayınladığınız ilanın arama listesinin zirvesinde en üst kısmında kalarak öncelikli listelenmesini ve böylece daha çok görüntülenebilmesi için İlanım zirvede  paketi satın alabilirsiniz.

ANA SAYFA VİTRİNİ

İlanınızı pazarder.com’ un Ana sayfa Vitrinin’ de listelenen ilanlar arasında fotoğrafı, marka ve modeli ile yer almasını sağlayarak daha fazla alıcıya ulaşabilirsiniz. Böylece ilanlarınız diğer ilanlara göre daha fazla ziyaret edilir. Üstelik IOS hem Androit mobil uygulamalarımızın vitrininde de kısa bir süre için ücretsiz yer alır.

Listede 1 Haftalık Bireysel Üyelerin Ücretleri yer almaktadır. Kurumsal Üyeler için www.pazarder.com  Ana Sayfa Vitrini ücretleri için Müşteri Hizmetlerini (0850 346 79 73 ) arayınız. Kurumsal Üyelerimiz için Toplu alım avantajları uygulanmaktadır.

KATEGORİ VİTRİNİ

İlanınızın bulunduğu kategori sayfasının vitrin bölümünde yayınlamak için kategori vitrini satın alabilirsiniz. Örneğin; Satılık, Kiralık daireniz için Kategori vitrini satın aldığınızda yayınladığınız ilan hem emlak hem de konut sayfalarında ki vitrinde yer alır. Kategori vitrini satın alarak sizde ilanınızı benzerlerinden ayırarak, siteyi ziyaret eden kullanıcıların dikkatini çekebilirsiniz.

Kalın yazı renkli zemin

Yayınladığınız ilanınız benzerlerinden ayrılsın ilan başlığı bold (kalın, koyu) harflerle yazılı ilan başlığı ve renkli zemin ve çerçeve ile ilanınız kendini göstersin.

Ofis  Kategori Vitrini

Mağazanızın logosu sizinle aynı işi yapan diğer kurumsal üyelerle aynı sayfada yer alsın, mağazam iş alanıma uygun kategori sayfasında yerini alsın diyorsanız, zaman Kaybetmeden Mağaza Kategori Vitrini Satın Alın. Böylece Mağazanız aynı sektörden diğer firmalarla aynı sayfada yer alırken aynı zamanda bilinirliği artmasına yardımcı olur. Mağazanızın logosu Emlak, Otomobil, YEDEK PARÇA, AKSESUAR, DONANIM & TUNİNG gibi faaliyet gösterdiğiniz kategori sayfasının vitrininde görüntülenir.

Listede 1 Haftalık Bireysel Üyelerin Ücretleri yer almaktadır. Kurumsal Üyeler için www.pazarder.com  Ana Sayfa Vitrini ücretleri için Müşteri Hizmetlerini (0850 346 79 73 ) arayınız. Kurumsal Üyelerimiz için Toplu alım avantajları uygulanmaktadır.

Not: www.pazarder.com Kurumsal üyelerimiz ücret ve Toplu alım avantajlarından faydalanabilmek için E- Posta yoluyla’ da bilgi alabilirsiniz. E- Posta adresimiz: [email protected] Formu doldurun Kurumsal Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş sağlasın.

Pazarder.com doping ücretlerine  %18 KDV Dahildir.

Yukarıdaki dopinglerin ücretlerini öğrenmek için tıklayınız.